katalog System

Właściwe dziś tylko dwie drobne zmiany w ramach porządkowania bloga.

Pierwsza to wydzielenie z „instalacja cz.2” (który to tekst był długaśny) opisów błędów, z jakimi można się zetknąć w czasie instalacji systemu, w oddzielny odcinek.

Druga to krótka poglądówka czyli tytułowy katalog System => link

Zmierzam cały czas do uporządkowania strony i dokończenia prezentacji całego systemu AmigaOS wraz z dostarczonymi programikami. W sumie nie jest mi to potrzebne i pewnie nikomu kto zna AmigaOS 4. Jaki więc jest cel?

Ano umożliwienie każdemu obadanie AmigaOS przed zakupem – jak wygląda, jak działa, co pod tym można zrobić, jakie są problemy. Zero ściemy.

To nie chęć narzekania, ale szczere przeświadczenie że tylko obiektywne pokazanie jak się „amiguje” dziś może przekonać kogoś. Nie przepychanki czyje „mojsze”, ale pomoc jak w miarę bezboleśnie wejść w temat. Kupić komputer z AmigaOS 4.x i cieszyć się z tego że legenda Amigi trwa, że udało się zachować oryginalny system i rozwijać go na oryginalnym sprzęcie.

Jutro przedstawię największy „kamień” o jaki się potykałem – jak zero ściemy to trzeba być konsekwentnym, a co ;->

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.

%d blogerów lubi to: