Zamówienie zbiorowe na AmigaONE A1222

Dla mieszkańców Polski prowadzone jest zamówienie zbiorowe  na AmigęONE A1222 (Tabor/Topaz). Chęć udziału można zgłosić poprzez specjalny formularz.

W tym formularzu zbieramy informacje ile osób i za jaką maksymalnie kwotę byłoby zainteresowane nabyciem gołej płyty głównej AmigaONE A1222. Jesteśmy podczas wstępnych rozmów ze stronami przedsięwzięcia. Potrzebujemy tych danych do wszelkich ustaleń. Zaznaczam, że do niczego się jeszcze nie zobowiązujecie, gdy wszelkie warunki dla zbiorowego zamówienia będą już znane – dostaniesz email z prośbą o potwierdzenie chęci uczestnictwa.

Blog, na którym właśnie jesteś jest główną i oficjalną stroną zbiórki. Wcześniejszy wątek o przebiegu zamówienia można znaleźć tutaj i tutaj.

Więcej merytorycznych informacji o samej AmigaONE A1222 znajdziesz tutaj.

Oto co do tej pory wiadomo w sprawie zamówienia, zaznaczam jednak, że z biegiem czasu ustalenia te mogą się zmienić, a z zamówienia można wycofać się do czasu zamykania zbiórki:

 • Płyta główna będzie w zestawie z OS4 (bez dodatkowego softu jak np Enhancer i bez dodatkowych akcesoriów jak np obudowa) i w takim kontekście rozmawialiśmy z Trevorem gdy próbowałem ustalić cenę.
 • Będą też opcje dodatkowe z obudową i oprogramowaniem, ale Trevor ani A-EON jeszcze tego tematu nie dopracowali.
 • Cena. Trevor ewidentnie nie chciał jej jeszcze potwierdzić, ale udało mi się go trochę przycisnąć i wywnioskować, że ci którzy zadeklarowali €350 kwalifikują się do zamówienia. Nie traktujcie tego jednak jako oficjalną deklarację, trzeba poczekać z potwierdzeniem. Newsy o A1222 grubo po spotkaniu z Trevorem mówiły jednak o €400 za jednostkę.
 • Całość zamówienia obsłuży RetroAmi (brawa za chęć udziału). Będziemy się do Was odzywać w celu potwierdzenia zamówienia i zebrania kasy gdy Trevor potwierdzi cenę i możliwe opcje. Po zebraniu kasy wyślemy Trevorowi informację o zamówieniu i będziemy oczekiwać na dostawę.
 • Kwestia gwarancji jeszcze nie jest dogadana. Dla RetroAmi to dodatkowy koszt wysyłki sprzętu do UK, jeśli miałoby to robić RetroAmi to jego marża byłaby dużo większa. Namawiamy Trevora aby użytkownicy sprzętu mogli odsyłać sprzęt bezpośrednio do producenta.
 • Na tę chwilę wielkość potencjalnego zamówienia wygląda imponująco, mam nadzieję, że wiele osób się nie wykruszy, albo że wręcz przeciwnie – chętnych przybędzie.
  • Oto Wasze deklaracje (pominąłem wszystko poniżej €350): 73 sztuki
  • Kakus zadeklarował dla siebie 10 sztuk, ale jakoś mu nie wierzę i nie wrzucam do celów statystycznych.
  • Około 10 osób zadeklarowało mniej niż równowartość €350 dlatego pewnie się nie załapią, ale kto wie.

Pytania odnośnie zamówienia możecie zadawać w komentarzach tego wpisu.

Ostatnia aktualizacja: 11/05/2018

 

Reklamy

Jeden komentarz na temat “Zamówienie zbiorowe na AmigaONE A1222”

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.