co dalej

Po serii artykułów historycznych (działania Amiga Inc., marka AmigaOne, i t.d.) miał powstać między innymi FAQ dla niezdecydowanych.

Ostatecznie wątek na największym polskim forum amigowym o nośnym tytule „Moja definicja Amigi”, który wyewoluował do 1274 postów, zniechęcił mnie do tego. Skoro przez tyle wpisów nie udało się dojść wspólnie  do niczego –  FAQ nic by nie zmienił.

Zamiast niego skleciłem tekst „AmigaOne i AmigaOS – co dalej?”, który spełnia podobną funkcję. Co jakiś czas będę go aktualizował (jeśli będą jakieś konkrety). Chciałem to mieć „z głowy” i zająć się czymś innym.

Z zaległości – mam kilka rozpapranych artków (np. ostatnio wziąłem na warsztat wizję Amigi według Gatewaya). Jakoś mnie bardziej ciągnie do publicystyki, mam nadzieję że to się odmieni.

Ogólnie jestem zdołowany liczbą amigowców używających systemu w nowszej wersji (AmigaOS 4.x)  i ich podejściem do tematu. Od dłuższego czasu „chodzą mi po głowie” różne pomysły na zaktywizowanie sympatyków AmigaOS 4. Szczegóły wkrótce.

Advertisements

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Log Out / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Log Out / Zmień )

Facebook photo

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Log Out / Zmień )

Google+ photo

Komentujesz korzystając z konta Google+. Log Out / Zmień )

Connecting to %s